Instalacje teletechniczne – moduły i fachowe firmy

Instalacje teletechniczne. Zajrzyj na www.telmor.pl/Klient-biznesowy/Projektanci-instalacji-RTV-SAT, aby skorzystać z wiedzy profesjonalistów

Instalacje teletechniczne sieci kablowych to potężna infrastruktura posiadająca mnóstwo rozmaitych sprzętów – od najprostszych po zaawansowane technicznie. W naszym kraju funkcjonują profesjonalne podmioty, które zajmują się obsługą sieci RTV. Zobaczmy jakie usługi proponują i z urządzeń składają się instalacje teletechniczne.

Instalacje teletechniczne – kable koncentryczne 75 OHM i urządzenia DVB-S/S2

Instalacje teletechniczne to przyrządy takie jak: anteny , zabezpieczenia odgromowe, mikrowzmacniacze abonenckie, wzmacniacze kaskadowe, multiswitche końcowe. W sprzedaży znaleźć można również gniazda multimedialne, kable koncentryczne 75 OHM, urządzenia DVB-S/S2 i cyfrowe stacje czołowe. Urządzenia tego typu montowane są na budynkach użyteczności publicznej, w szpitalach i wieżowcach. Firmy specjalizujące się w sieciach RTV/SAT zajmują się z kolei między innymi planowaniem sieci i produkcją konkretnych komponentów. Sieci teletechniczne wymagają najwyższej jakości komponentów oraz fachowej instalacji – stąd niezastąpiona jest pomoc fachowców.

Instalacje teletechniczne – stosowne rozwiązania

Niezbędne jest także, by sieci kablowe spełniały odpowiednie wymogi prawne. Z tego też powodu potrzebne jest doradztwo techniczne specjalistycznych firm, które zapewnią właściwe rozwiązania i zaproponują najwyższej klasy moduły dostosowane do potrzeb konkretnej sieci. Instalacje teletechniczne nierzadko potrzebują również konserwacji, tym samym niezwykle ważna jest opieka producenta. Korzystają z niej przede wszystkim przedsiębiorcy budowlani.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]